DOG CENTRUM

Intenzivní tréninky obedience 

Sobota 17.3.2018 od 9.00 a od 11.00  v kryté hale v Rožnově

Intenzivní trénink obedience - pouhé 3 týmy ve skupině a maximálně využitý čas, rámci tréninku je také možnost vyzkoušet si zkoušku nanečisto


Ať už jste začátečníci a rádi byste se v nácviku poslušnosti zdokonalili, nebo jste pokročilí a chcete svého psa připravit na zkoušky? Obedience intenzivka je vhodná pro psy od 6. měsíce věku, a to jak pro absolventy základních kurzů tak i pro pokročilejší závodníky, ke každému přistupujeme podle individuálních požadavků a potřeb.


Náplň:

Náplň lekcí bude nácvik přivolání, chůze, obratů, poloh na místě i za pohybu, dlouhodobého odložení, vysílání, aportů apod. Zaměříme se také na udržení pozornosti v rušném prostředí, na budování drivu a motivace k práci. Příprava je vhodná jak pro začátečníky tak i pro zájemce o přípravu ke zkouškám (např. OBZ, OB1, OB2...). Trénink probíhá pomocí hry a pozitivní motivace, bez použití nátlaku či trestů.

S sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, obojek či postroj, krátké vodítko, alespoň dva druhy pamlsků (malé, nejlépe vlhké kousky různé hodnoty), oblíbené hračky, aport či jiné specifické pomůcky (targety, klikr...)

Ceník:

Cena 400,-Kč / tým, kapacita je 3 týmy

Kdy a kde:

Sobota 17.3.2018 od 9.00 a od 11.00 hodin v kryté hale Dogcentrum v Rožnově p.R. 

V kryté hale je zajištěno přitápění, odkládací klece pro psy, posezení, wc i kuchyňka...