DOG CENTRUM

Základní poslušnost

Máte doma pejska a rádi byste se s ním naučili správně pracovat? Přejete si, aby si Váš osvojil jak cviky základní poslušnosti tak i praktické dovednosti potřebné pro život? Základní poslušnost je vhodná pro psy každého věku, a to od štěňátek až po běžné rodinné psy, ke každému přistupujeme podle individuálních požadavků a potřeb.

Náplň:

Náplň lekcí bude nácvik přivolání, chůze na prověšeném vodítku i mezi psy, procvičení poloh sedni, lehni, vstaň a zvládnutí dlouhodobého odložení. Zaměříme se také na schopnost psa pracovat mezi lidmi a psy, na základy sebekontroly potřebné pro běžný život (nebrat jídlo ze stolu, netahat za vším co vidím..). Trénink probíhá pomocí hry a pozitivní motivace, bez použití nátlaku či trestů.

S sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, obojek či postroj, krátké vodítko, alespoň dva druhy pamlsků (malé, nejlépe vlhké kousky různé hodnoty), oblíbenou hračku

Ceník:

Cena permanentky je 1000,-Kč / 10 lekcí. Délka jedné lekce cca 45 minut

Kapacita: 5 cvičících týmů.

Kdy a kde:

Čtvrtky od 18.30 v areálu ZKO Frenštát. Délka jedné lekce je cca 45 minut.

Lekce se vychází formou permanentky. Vhodný termín si můžete zvolit v rezervačním systému. Bližší informace Vám budou po přihlášení zaslány na email.